Casa Columella, Two-Room Apartment 20 Min From The Duomo

  • 62 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

1-pokojowy Casa Columella, Two-Room Apartment 20 Min From The Duomo Mediolan jest położony 7 km od takich obiektów jak Plac Katedralny, zaledwie 5 min spacerem od stacji metro Villa San Giovanni. Obiekt położony jest 8 km od dworca kolejowego Dworzec Milan Cadorna i w malej odległości od przystanku autobusowego Viale Monza Via Empedocle.

Apartament dysponuje balkonem, garderobą i miejscem do pobytu dziennego oraz takimi udogodnieniami jak klimatyzacja. W obiekcie jest 1 łazienka. Znajdziesz tu również suszarkę do włosów, szlafroki i ręczniki.

Ten apartament oferuje aneks kuchenny.

Apartament o powierzchni 62 m² leży w dzielnicy Viale Monza, 20 min jazdy od lotniska Mediolan-Linate. Ze względu na dogodną lokalizację Casa Columella, Two-Room Apartment 20 Min From The Duomo, Chiesa Di San Michele Arcangelo znajduje się w odległości 400 metrów. Galeria Wiktora Emanuela II jest w około 8 km.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Casa Columella, Two-Room Apartment 20 Min From The Duomo Mediolan
Loft Urbano: Confort E Cozy
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Loft Urbano: Confort E Cozy

9.2
Wspaniały 52 opinie
666 m od nieruchomości
Nice One-Bedroom Flat 500M Gorla M1
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Nice One-Bedroom Flat 500M Gorla M1

4.4
Przyjemnie 5 opinii
1.2 km od nieruchomości
Small Flat Milano
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Small Flat Milano

4.3
Przyjemnie 28 opinii
1.3 km od nieruchomości
USD 77 USD 69
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Mediolan-Linate
    13 km

    Stacje kolejowe

    Stazione Milano Greco
    1 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Kącik dzienny
    • Przebieralnia
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 12:00
    Numer licencji015146-LNI-07499,IT015146C2LZBIUBIL
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Casa Columella, Two-Room Apartment 20 Min From The Duomo akceptuje zwierzęta?
      Niestety Casa Columella, Two-Room Apartment 20 Min From The Duomo nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Casa Columella, Two-Room Apartment 20 Min From The Duomo posiada kuchnię?
      W Casa Columella, Two-Room Apartment 20 Min From The Duomo goście mogą korzystać z wyposażonej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i szklane naczynia.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Mediolan-Linate
    13 km

    Stacje kolejowe

    Stazione Milano Greco
    1 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Casa Columella, Two-Room Apartment 20 Min From The Duomo Mediolan

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij